بیو تروریسم در حوزه ژنتیک

از قرن ها قبل برخی دولت ها و حتی گروه ها و تشکل‌های مخفی راه غلبه و سیطره بر دشمن را مسموم کردن جامعه ی هدف به‌وسیله آب، هوا و حتی محصولات کشاورزی و غذایی می دانسته و با چنین ترفندی، هم در از میان بردن مردم و ارتش دشمن خود دست به اقدام عملی زده و همچنین با دست داشتن پادزهر یا همان داروی مورد نیاز آن مرض، آن ملت یا حکومت را تا هر زمان که اراده می کردند وابسته به خود می ساخته و حتی گاهی بر مبنای به استضعاف کشانیدن تدریجی آن مردم با اقسام و اشکال مختلف بیمارهای نوین آن جامعه را به مرز نابودی کامل می کشاندند.

مثال روشن این مدعا واقعه بدردناک مرگ سیاه یا همان شیوع طاعون فراگیر در اروپاست که یهودیان در طرحی شیطانی با مسموم ساختن آب رودها، رودخانه ها و برکه های مختلف قاره اروپا در جنایتی بی سابقه بیش از یک سوم جمعیت این قاره را در طول سال ۱۳۴۷ تا ۱۳۵۰ میلادی به کام مرگ کشاندند.بعد از چنین جنایتی بود که یهودی های فریسیانی ملقب به لقب موش کثیف شدند.

یهودیان سالها بعد با تاسی از کابالا و میشنا که پایه و اساس تلمود است، و بعد از چنین موفقیتی در جنگ بدون خونریزی و تلفات برای خود پایه‌های علم طب جدید! را بنا گذاشتند، و همانطور که تسلط بر عالم را حق خود می دانستند و با توجه به آنکه در اقلیت جمعیتی نیز بودند ، تصمیم گرفتند که با سحر و جادو و همچنین فراگیری فیزیولوژی بدن انسان ها و همینطور شناخت انواع ضدها در گیاهان و ترکیب آنها با سموم گوناگون اولین آزمایشگاه‌ها و لابراتورها را در جهت اهداف سوء خود ساخته و با نظر به یک تجارت پرسود و انحصاری از نظر اقتصادی و یک حربه نظامی – امنیتی جهت بقاء و همچنین مقابله با دشمنان خود آرزوی سیطره ی بر جهان را برای خود به واقعیت نزدیکتر دیدند.

اثر فعالیت این لابراتورها در عصر حاضر و طول جنگ های مختلف به وضوح دیده شد و ایپدمی های مختلف، امراض خطرناک و کشنده ی فراگیر و صعب العلاج وخلق الساعه ای که به یکباره موج آن بسیاری از ملل را در برمی‌گیرد گواه برنامه و هدف شیطانی صهیونیسم جهانی است.

دشمن صهیونیستی بعد از جنایت های مختلف علیه بشریت و عبور از مرز‌های اخلاقی شیمی، فیزیک و پزشکی، علم را در مذبح دنیا طلبی حیوانی سلاخی کرد و انسان ها را به مانند موجودات آزمایشگاهی خود به مرگ برای اهداف پلید خود محکوم نمود که میتوان نقش مسترهمفر جاسوس کهنه کار و یهودی مسلک انگلیسی را در آلوده ساختن چاه های آب مسلمانان و همچنین تغییرات سبک زندگی ملت مسلمان ایران را که اسناد متقنی دال بر دخالت یهودیانی همچون جهانشاه صالح دارد نیز در این راستا دید.

مرگ خاموش پروژه امروز صهیونیسم جهانی به سرکردگی آمریکا ، انگلیس ، آلمان ، فرانسه و رژیم نامشروع و غاصب صهیونیستی و هم پیمانان آنان است که کاملاً در سیاست خود در مقابل و مقابله با ملت ها و علی الخصوص حکومت های دشمن خود به‌کار می بندند.

موسسات تحقیقاتی فراوانی از جمله موسسه زیست شناسی برلین و موسسه ژنتیک سالم آمریکا در طول سالهای اخیر اسنادی متقن دال بر اینکه بسیاری از بیماری های خطرناک در لابراتورها و آزمایشگاه های مخفی مرتبط با برخی از کشورهای خاص تولید می شوند ارائه داده و حتی بیان کردند، هدف از ایجاد چنین امراضی قطعاً سیاسی و اقتصادی می باشد.موسسه اراسموس هلند ضمن تحقیقاتی بیان داشت که بیماری سارس، بیماری آنفولانزای مرغی، بیماری آبولا و چند بیماری کشنده دیگر همه و همه محصول آزمایشگاه های انسانی است.

صهیونیست ها با وارد نمودن انواع سموم به شکل مواد افزودنی و یا در درون مواد اولیه هر محصول غذایی و حتی وارد کردن سم در آب های سطحی و زیرسطحی و همچنین آلوده کردن خاک از طریق سموم شیمیایی آفات عملاً بدن انسان ها را به طرق مختلف مستقیم و غیرمستقیم مثل آلوده ساختن بسیاری از حیواناتی که از گوشت یا دیگر متعلقات آنان استفاده می شود ، عملاً آنان را به موجوداتی مستعد برای پذیرفتن بیماری هایی که یا در درون همان خوراکی ها بوده یا از روش های مختلف دیگر به بدن آنان وارد می شود مبدل ساخته است.

مشکلات ژنتیکی فراوان که حاصل تغذیه و سبک ، سیاق و روش زندگی و یا همان مدل حیات تحمیل شده صهیونیسم جهانی می باشد باعث گردیده دشمن با تضعیف همه جانبه مردم کشورها، قدرت گیرد و در کنار این شیوه جنگ مدرن از راه تولید و بعد از آن انحصار دارویی در مقابله با آن بیماری سود های کلان اقتصادی را به جیب زده هرچند که این خود نیز طرحی دیگر در پروژه چند بعدی دشمنان اسلام ، مسلمین و مستضعفین عالم است.

بحث در این موضوع فوق حساس و پراهمیت مجال بیشتری می طلبد و جزء مسائلی است که باید بدان بصورت مستقل و مفصل پرداخت.اما آنچه در این میان باعث گردیده که حقیر چنین مقدمه واجبی را بنگارم ، اخباری بوده که اخیراً رسانه ای شده و نشان می دهد که پزشکان زیادی در داخل کشور، عالمانه یا از سر جهل پازل دولت های صهیونیستی را در حوزه تروریسم بیولوژیک تکمیل می‌نمایند و با خیانت یا حماقت خود دشمن را از موفقیت خود در حوزه اخلال در سلامت عمومی مردم کشورمان آگاه می‌سازند.

متاسفانه برخی از افراد با هر نیت و تفکری با واسط قرار دادن نرم افزارهای پیام رسان و تعاملی صهیونیستی به مانند وایبر، واتس آپ، تلگرام و... جهت ویزیت بیماران از راه دور! اطلاعات حساس پزشکی را که برآیند میزان سلامت روحی و جسمی شهر و روستا نشینان بوده با نهایت جزئیات!در اختیار سرویس های جاسوسی – تروریستی دشمن قرار داده و گرای مهم حوزه سلامت را به آنان می دهند.

نکته عجیب و مهم در این بین آنست که دشمن با رصد چنین اطلاعاتی و براساس مقدماتی که بیان داشتم جامعه ی هدف را آنالیز و بر چنین مبنایی دست به تولید ویروس ها و همچنین محصولات دارویی و غذایی می کند که نه تنها به رفع و درمان آن بیماری‌های کمک نمی کند بلکه آن را تسریع و به مرگ نزدیکتر می کند.دشمن بر اساس نتایج حاصله از صدها سال تجربه در مسموم سازی منابع حیاتی انسان ها و همچنین مردم عزیز کشورمان طرح و برنامه آینده خود را بر بیس اطلاعات پزشکان قرار داده و بصورت کنترل از راه دور مسیر تولید بیماری تا نتیجه را رصد می کند.

این موضوع تا آنقدر حائز اهمیت است که علمی که آن نیز در احاطه سرویس‌های امنیتی دولت های صهیونیستی قرار دارد برای این مهم موجود است که آن را «دیتا ژنتیک» می نامند. «دیتا ژنتیک» که پردازش داده های ژنتیکی انسان‌ها محسوب می گردد علم مکمل و البته لازم برای اهداف پنهانی –شیطانی صهیونیست ها محسوب می شود.

برخی پزشکان و دستیاران آنها با بی توجهی به این امر حساس و امنیتی موجبات تخلیه اطلاعاتی می شوند که حتی در موضوعات مانند مسائل دفاعی ، نظامی و امنیتی کشورمان تاثیرات شگرفی می گذارد که قطعاً به علت طبقه بندی اطلاعاتی از بیان آن معذورم. مبحث بسیار مهم کنترل جمعیت است که خود یکی از عوامل سیطره و تحمیل هژمونی یک کشور در فضای جهان در ابعاد اقتصادی ، سیاسی ، امنیتی ، فرهنگی و اجتماعی قلمداد می شود از جمله موضوعات مرتبط در این باب تلقی می شود.

در همین راستا به نظر می آید با توجه به طرح و برنامه های دشمنان وحشیِ نظام مقدس اسلامی ، دستگاه های امنیتی کشور و همچنین سازمان پدافند غیرعامل ضمن آگاهی کامل از آسیب های جبران ناپذیر این خطای بزرگ برخی پزشکان به عنوان وظیفه به همراه سازمان نظام پزشکی کل کشور و همچنین دادسرای ویژه تخلفات پزشکان در این امر حساس ورود کرده و ضمن جلوگیری از این چنین عمل غیرقابل توجیهی با افراد متخلف برخورد مقتضی را صورت دهند.

/ 0 نظر / 22 بازدید